Přístav

Znáte pohled na Hlubocký zámek z vodní hladiny? Víte, jaké dobrodružství zažijete proplavením ve zdymadlech v Českém Vrbném? Fajn výlet pro celou rodinu, na který budete vzpomínat. Zejména Vaše děti.

Pravidelná lodní linka Č. Budějovice

L1: Sokolský ostrov – Malý jez, České Budějovice (Jízdní řád)

V LISTOPADU PLAVBY DLE JŘ POUZE PO OBJEDNÁNÍ NA tel. +420 607 030 520.

Uznávány všechny předpatné časové jízdenky MHD Č. Budějovice, Jikord Plus a IDS Jihočeského kraje se zonou 101 + 100. Vzory jízdenek >>>zde<<<

Obecné přepravní podmínky linkové lodní dopravy

 

Půjčovna šlapadel, veslic a paddleboardů

Součástí nástupního mola komentovaných plaveb Českými Budějovicemi je i půjčovna šlapadel, veslic a paddleboardů.

PŮJČOVNA SE V ZIMNÍM OBDOBÍ NEPROVOZUJE.

Šlapadlo 180 Kč/hod., veslice 130 Kč/hod, paddleboard 120 Kč/hod.. Provozní doba půjčovny dle provozu sousední Kavárny VLNNA.

Využít také můžete pravidelnou lodní linku mezi Sokolským ostrovem a Malým jezem. Linka jezdí od středy do neděle v pravidelných časech. Vice informací v sekci Pravidelná lodní linka České Budějovice.

 

Komentované vyhlídkové plavby Budějovicemi

 V LISTOPADU PLAVBY POUZE PO OBJEDNÁNÍ NA

TEL. +420 607 030 520.

České Budějovice svou polohou při soutoku řek Vltavy a Malše přímo vybízejí pozvat Vás k poznávání města netradičně a pohodově z vodní hladiny. Nabízíme komentované vyhlídkové plavby na řekách Malše a Vltava v historickém centru města. Dvanáctimístná loď Sv. Rozálie s průvodcem vyplouvá dle jízdního řádu ZDE. Délka plavby je cca 55 min. Obsazenost Vám na místě sdělí v Kavárně VLNNA, nebo na telefonu +420 607 030 520. Loď vyplouvá s min. počtem 2 osob. Na objednávku lze zajistit i soukromou plavbu.

Zažijete město jinak. Z vodní hladiny.

Přibližně 4 km/55 minut dlouhá plavba začíná naloděním u romantického slepého ramene řeky Malše. V průběhu plavby uvidíte nejstarší dochované památky – městské hradby, včetně hradebních věží a bašt. Proplujete soutokem Malše s Vltavou, pod pěti architektonicky zajímavými mosty a mezi významnými historickými budovami. Plavba pokračuje na soutoku dále po Vltavě okolo zimní a letní plovárny k Jiráskovu jezu a pak proti proudu okolo Stromovky, stadionů MOTOR ČB a Dynama, Koh-i-Nooru, vodárny k Lučnímu jezu a zpět.

Ceník: 120 Kč/dosp., 90 Kč dítě do deseti let.

Lodní lístky lze zakoupit v sousední plovoucí Kavárně VLNNA, která je zároveň nástupním místem do lodi. Přijďte dříve a zkraťte si čas u dobré kávy a zákusku před vyplutím. Občerstvení Vám rádi připravíme i na loď.

Součástí nástupního mola je i půjčovna šlapadel, veslic a paddleboardů. Šlapadlo 180 Kč/hod., veslice 130 Kč/hod, paddleboard 120 Kč/hod.. Provozní doba půjčovny dle provozu sousední Kavárny VLNNA.

Využít také můžete pravidelnou lodní linku mezi Sokolským ostrovem a Malým jezem. Linka jezdí od středy do neděle v pravidelných časech.

 

Lodní linka České Budějovice – Hluboká – Purkarec

LINKA JE PROVOZOVÁNA OD ČERVNA DO ZÁŘÍ.

Pravidelný jízdní řád lodní linky Vojtěch LANNA Junior je od června do září. V červnu a září vyplouváme každou sobotu. O prázdninách oba víkendové dny. Během plavby si užijete:

Změna vyhrazena.

SOUKROMÉ PLAVBY objednávejte na tel. +420 607 030 510 nebo na info@stezkavltavy.cz

JÍZDNÍ ŘÁD A CENÍK ZDE

Aktuálně probíhá předprodej lodních lístků v městském parku www.BosoNoha.cz u Dlouhého mostu v Českých Budějovicích. K lodnímu lístku dostanete kávu nebo čaj s sebou.

 

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@kavarna-lanna.cz

Rádi Vám poskytneme bližší informace.