Apartmán

Nabízíme Vám ubytování v centru Českých Budějovic s vlastním parkováním v ateliéru LANNA přímo nad kavárnou  se soukromou terasou nebo v dalších pěti apartmánech v blízkosti areálu Kavárny LANNA a městského parku BosoNoha.

OVĚŘENÍ VOLNÉ KAPACITY A NÁSLEDNÁ REZERVACE PŘES VÝŠE UVEDENÉ ORANŽOVÉ TLAČÍTKO "Zarezervujte si teď" 

 

 

Atelier LANNA

Dvoulůžkový apartmán v námořnickém stylu je vybaven manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, sprchou, fénem,  toaletou, kuchyňským koutem se sklokeramickou deskou, lednicí, nádobím. TV s programy HDVBT2, Wi-fi. Parkování, Wi-Fi v ceně ubytování.

Jednolůžkový apartmán v květinovém stylu je vybaven sprchou, fénem,  toaletou, kuchyňským koutem se sklokeramickou deskou, lednicí, nádobím. TV s programy HDVBT2, Wi-fi. Parkování, Wi-Fi v ceně ubytování.

Dvoulůžkový apartmán je vybaven manželskou postelí, sprchou, fénem,  toaletou, kuchyňským koutem se čtyřplotýnkovým vařičem s troubou, lednicí, nádobím. TV s programy HDVBT2, Wi-fi. Parkování, Wi-Fi v ceně ubytování.

Rodinné apartmány v podobě dvou samostatných pokojů, které mají společnou koupelnu s vanou, toaletou, fénem. Jeden pokoj je dvoulůžkový, druhý třílůžkový. Každý z pokojů je vybaven kuchyňským koutem se sklokeramickou deskou, lednicí, nádobím. TV s programy HDVBT2, Wi-fi. Parkování, Wi-Fi v ceně ubytování.

Rezervovat si ubytování můžete přímo na telefonu +420737967000 nebo na e-mailu info@kavarna-lanna.cz

Další možnost ubytování nabízí naše Apartmány Lanna >>

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@kavarna-lanna.cz

Rádi Vám poskytneme bližší informace.