Sport

Pro sportovce aktivní i víkendové, běžce, cyklisty i bruslaře máme připravenou doplňkovou sportovní výživu. Naše nabídka obsahuje kompletní řadu výrobků určených před, během i po zátěži. Podporujeme sport a veškeré akce s ním spojené...

Podporujeme všechny nadšené sportovce. Rozdíly neděláme.

Ve spolupráci s občanským sdružením České Budějovice Vojtěcha Adalberta Lanny Vám nabídneme kulturní stánek, ve kterém si můžete zahrát šachy a poměřit tak síly bez rozdílu věku a pohlaví. Podpoříme spoluobčana, který má víc odhodlání než přízně osudu, nebo Vás necháme v zimě zabruslit na místě, kde byste to nečekali. Sledujte naše stránky a facebook.

 

HANDBIKE

Jste tím, kým se stáváte silou své vůle. My to víme a podpoříme Vás. Jste občan Českých Budějovic? Vaše vůle nemá hranice? Nikdy to nevzdáte? Vás hledáme! Pořídili jsme HandBike a umožníme s ním trénovat a závodit v barvách Kavárny LANNA zcela zdarma. Spojte se s námi. 

 

NORDIC WALKING

NORDIC WALKING neboli severská chůze, tedy chůze s holemi, je nový "zdravotní sport", který se pro své pozitivní účinky na zdraví rychle rozšířil po celém světě. Je méně náročný než běh, ale je stejně účinný. Je vhodný jak pro mladé lidi nebo výkonnostní sportovce, tak pro seniory, či lidi s nadváhou. NORDIC WALKING hole si můžete vyzkoušet a zapůjčit v Kavárně LANNA

 

LANNOVO PŘÍRODNÍ KLUZIŠTĚ

Necháme vás zabruslit si na neobvyklém místě! Pokud budeme v přízni počasí, vytvoříme na Náplavce lední plochu. Chceme, aby Náplavka ožila. Vltava baví! Přijďte na Lannovo přírodní kluziště.

 

LANNŮV ZIMNÍ PONOR VLTAVSKÝ

Tradic není nikdy dost. Podporujeme všechny nadšené sportovce. Každoročně na Silvestra s Vámi přeplaveme Vltavu. Přijďte si zaplavat nebo jen podpořit budějcké otužilce.

 

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@kavarna-lanna.cz

Rádi Vám poskytneme bližší informace.